Skip to main content

Busy do Holandii małopolskie

od 2014 roku

Mars Przewozy

Jako lider w branży przewozowej oferujemy codzienny transport osób, wysyłając nasze busy do Holandii. Małopolskie województwo województwo bierzemy w głównej mierze pod uwagę - właśnie na tej podstronie.Podróżujemy również w weekendy. Nasza firma zapewnia wygodny, bezpieczny i szybki przewóz na trasie z adresu na adres, dzięki czemu klienci mogą dostosować wyjazd do własnych preferencji. 

Busy z małopolski z najlepszą flotą do Holandii codziennie

Nasza flota składa się z nowoczesnych i komfortowych pojazdów. Wszystkie busy, którymi przewozimy naszych pasażerów, to marka Ford Transit. Charakteryzują się one dużą przestrzenią na nogi, regulowanymi fotelami oraz podłokietnikami dla każdego pasażera. Busy wysyłane do Holandii są również klimatyzowane, przez co podróż stanie się jeszcze przyjemniejsza, nawet w gorące dni. 

Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kierowców, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i licencje. Są oni przeszkoleni w zakresie przewozu osób oraz mają bogate doświadczenie w prowadzeniu samochodów typu bus. Wobec tego, gwarantujemy pasażerom bezpieczeństwo w trakcie trwania całej trasy z województwa małopolskiego do Holandii. 

Opcja od drzwi do drzwi - tylko z Mars Przewozy 

W Mars Przewozy mamy specjalną ofertę transportu. Przewóz osób z adresu pod adres to nasza specjalność. Dzięki takiej opcji nasi klienci mogą wyjechać z wybranej lokalizacji w Małopolsce i bezpośrednio dotrzeć do swojego celu w Holandii. To idealne rozwiązanie na to, by oszczędzić czas, który byłby przeznaczony na dotarcie do danego przystanku. 

Wysyłając busy z Małopolski do Holandii stawiamy na jakość i profesjonalizm. Preferujemy konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do każdego pasażera. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dopasowując terminy wyjazdów oraz miejsca ich odbioru i dostarczenia. 

Sprawdź usługi Mars Przewozy - zarezerwuj przewozy do Holandii z małopolski i nie tylko

Podsumowując, nasza firma przewozowa oferuje wygodny, bezpieczny i szybki transport osób z Małopolski do Holandii. Nasza flota składa się z nowoczesnych i komfortowych pojazdów, a kierowcy są doświadczonymi specjalistami. Postaw na Mars Przewozy - najlepszego przewoźnika. Prowadzimy rzetelny przewóz osób, wysyłając:

Zapraszamy do  rezerwacji przejazdu. Skorzystaj z naszych usług! Czekamy na Twój telefon - nasza infolinia jest czynna codziennie od 8:00 do 20:00. 

W Holandii jeździmy do miejscowości podanych tutaj. Sprawdź naszą mapę połączeń TRASY