Skip to main content

Busy Bolesławiec Berlin

od 2014 roku

Mars Przewozy

Busy Bolesławiec Berlin

Szukasz transportu na trasie Bolesławiec-Berlin? Właśnie znalazłeś! Firma Mars Przewozy proponuje klientom szybką i bezpieczną podróż po terenach Polski, Niemiec oraz Holandii. Przekonaj się, jak miło może upłynąć nawet taka wielogodzinna podróż! 

Berlin-Bolesławiec – wygodna podróż z Mars Przewozy

Spośród wielu połączeń, jakie proponujemy naszym klientom, na wyróżnienie zasługuje Bolesławiec-Berlin. Bus z naszej firmy umożliwia szybkie oraz bezpieczne dostanie się do niemieckiej stolicy i z powrotem! Dlaczego warto wybrać akurat nasze busy Bolesławiec-Berlin? Przede wszystkim zapewniamy wszystkim klientom komfortową jazdę. Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów w wysokim standardzie. Posiadają one różnego rodzaju udogodnienia, w tym:

  • dużą przestrzeń na nogi,
  • regulowane fotele,
  • wygodne podłokietniki przy każdym fotelu,
  • regulowaną klimatyzację. 

Nowoczesne pojazdy marki Ford Transit to gwarancja spokojnej podróży i stosunkowo szybkiego dotarcia do celu. Wszystkie auta są na bieżąco serwisowane i unowocześniane.

Co równie ważne, połączenia Bolesławiec-Berlin odbywają się cyklicznie – i to przez siedem dni w tygodniu! Łatwo więc zaplanować swoją podróż oraz powrót.

Przejazd Bolesławiec-Berlin – tylko z Mars Przewozy

Korzystanie z naszych usług niesie ze sobą również wiele innych korzyści. Przewozy Bolesławiec-Berlin odbywają się zgodnie z najwyższymi standardami. Nasz przewóz osób sprawia, że nie musisz praktycznie niczym się martwićmożemy zabrać Cię bezpośrednio spod Twojego domu oraz dostarczyć pod wskazany zagraniczny adres. Z uwagi na to, że świadczymy swoje usługi praktycznie przez całą dobę, możesz wyruszyć w każdym momencie. Unikasz dzięki temu przesiadek, długiego oczekiwania na dworcach bądź stacjach benzynowych, a także wielu innych nieprzyjemnych sytuacji. Zapraszamy – koniecznie sprawdź nasze tanie busy do Niemiec!