Skip to main content

Busy do Niemiec lubuskie

od 2014 roku

Mars Przewozy

Przewozy osób do Niemiec z lubuskiego codziennie

Województwo lubuskie to piękna kraina pełna przyrody i atrakcji turystycznych, ale co zrobić, jeśli chcesz odwiedzić Niemcy? Busy do Niemiec z lubuskiego – to idealne rozwiązanie, które oferujemy w Mars Przewozy! Nasza firma zapewnia przewóz osób z lubuskiego do licznych miejscowości w Niemczech, takich jak Drezno, Hamburg, Kolonia, Monachium i wiele innych. Busy do Niemiec z lubuskiego kursują codziennie – od poniedziałku do niedzieli. Dodatkowo, nasze przewozy osobowe do Niemiec z lubuskiego odbywają się "od drzwi do drzwi", aby zapewnić Ci wygodę i spokój podczas podróży.

Mars Przewozy – komfortowa i bezpieczna podróż

Nasze busy do Niemiec  czy busy do Holandii to komfortowy i bezpieczny sposób na podróżowanie, a także oszczędność czasu i pieniędzy. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz łatwy i szybki system rezerwacji przewozu osób do Niemiec z lubuskiego online. Nasze pojazdy wyposażone są w:

  • klimatyzację dwustrefową,
  • wygodne fotele z podłokietnikami dla każdego pasażera,
  • obszerną przestrzeń bagażową, pozwalającą na zabranie dwóch walizek o łącznej wadze do 50 kg.

Wszystkie są regularnie serwisowane i spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Kierowcy, którzy realizują przewóz osób, są doświadczonymi profesjonalistami o wysokiej kulturze osobistej. Dlatego podróżowanie z nami to przyjemność! Odkryj wygodę i spokój podróżując z nami – zamów przejazd już dziś i przekonaj się, dlaczego wiele osób już nam zaufało! 

Zadzwoń do nas, czekamy właśnie na Ciebie!

Obsługujemy również poniższe województwa w Polsce:

W Niemczech jeździmy do miejscowości podanych tutaj. Sprawdź naszą mapę połączeń TRASY