Skip to main content

Busy Głogów Berlin

od 2014 roku

Mars Przewozy

Busy Głogów Berlin

Stolica Niemiec potrafi być naprawdę urzekająca! Jeśli planujesz podróż na trasie Głogów-Berlin, to koniecznie skorzystaj z oferty Mars Przewozy. Proponujemy szybką, a przede wszystkim bezpieczną podróż nowoczesnymi pojazdami marki Ford Transit.

Wycieczka Berlin-Głogów tylko z Mars Przewozy!

Przewóz osób, jaki proponujemy klientom, obejmuje różne trasy. Jedną z nich jest Głogów-Berlin. Bus, jakim dysponujemy, jest doskonale dopasowany do takich długich tras. Z naszą pomocą dotrzesz szybko i bezpiecznie zarówno do Berlina, jak i z powrotem! Warto przy okazji zaznaczyć, że świadczymy usługi również na innych trasach, w tym zagranicznych – w Niemczech oraz Holandii.

Dlaczego warto wybrać akurat busy Głogów-Berlin z naszej firmy? Przede wszystkim dysponujemy nowoczesnymi i świetnie wyposażonymi pojazdami. Są one w pełni sprawne; dbamy o to, by każdy posiadany przez nas pojazd przechodził cykliczne przeglądy serwisowe. Każde auto, którym klienci wyruszą w podróż, posiada:

  • dużą przestrzeń na nogi,
  • regulowane fotele,
  • wygodne podłokietniki przy każdym fotelu,
  • regulowaną klimatyzację. 

Miękkie fotele, możliwość wygodnego ułożenia ciała, a także klimatyzacja dostosowana do potrzeb podróżującego; taka podróż przebiegnie szybko i sprawnie!

Przejazd Głogów-Berlin – korzystne ceny

Nasze przewozy Głogów-Berlin odbywają się cyklicznie; swoje usługi świadczymy praktycznie przez całą dobę, zatem zaplanowanie wycieczki z naszym transportem będzie banalnie wręcz proste. Zapewniamy komfortowy przewóz osób, który jest kompleksowy. Jako nasz klient nie musisz praktycznie niczym się martwić. Zabierzemy Cię spod Twojego domu i dostarczymy pod wskazany wcześniej adres. Możesz wyruszyć dosłownie w każdym momencie, a co równie ważne – za bilety na przejazd zapłacisz naprawdę niewiele. Nasze tanie busy do Niemiec to gwarancja usług dostosowanych bezpośrednio do potrzeb klientów.