Skip to main content

Busy Legnica Berlin

od 2014 roku

Mars Przewozy

Jedna z tras realizowanych przez naszą flotę to kurs Legnica - Berlin. Z Polski do Niemiec nadal podróżuje wiele osób. Znajdują się wśród nich Ci, którzy na stałe mieszkają w Niemczech i przyjeżdżają do rodziny w Polsce, ale również osoby cyklicznie wyjeżdżające do pracy w Niemczech. Niezależnie od uwarunkowań, jesteśmy otwarci na potrzeby tych wszystkich, którzy chcą tanio i bezpiecznie dojechać do Niemiec. Podróżujących z Legnicy do Berlina zapraszamy do oferty Mars Przewozy. 

Wybierz doświadczonego operatora – przejazd Legnica – Berlin

Mars Przewozy to wieloletnie doświadczenie w branży związanej z transportem osób. Wypracowaliśmy najwyższe standardy usług. Do dyspozycji mamy wyłącznie wysokiej klasy pojazdy osobowe. Podróże odbywają się 9-osobowymi busami, w których każdy z pasażerów ma najwyższy komfort jazdy. Dużo miejsca na nogi, wygodny fotel z podłokietnikami – to sprawi, że podróż w naszych samochodach przebiega w doskonałych warunkach. 

Każdy bus wyposażony jest w klimatyzację dwustrefową, dlatego letnie upały nie stanowią dla nas problemu. Pasażerowie mogą zabrać ze sobą aż 50 kg bagażu, dlatego nie będzie obaw o to, że trzeba dokonać selekcji, co zabrać, a co zostawić w Polsce. Za prowadzenie busów odpowiadają doświadczeni kierowcy, którzy od lat jeżdżą na trasach do Berlina i doskonale znają specyfikę tego transportu. W ten sposób podróż przebiega w przyjemnej atmosferze, a nasi kierowcy dbają o Twoje bezpieczeństwo

Zadzwoń do nas, czekamy właśnie na Ciebie!

Busy z Legnicy do Berlina – atrakcyjna cena 

Wiemy doskonale, jak istotna w branży jest cena oferowanych usług. Dlatego w Mars Przewozy dbamy o to, byś otrzymał usługę na wysokim poziomie, ale w racjonalnej cenie. Wiemy bowiem doskonale, że większość klientów interesują tanie busy do Niemiec, dlatego czuwamy i oferujemy atrakcyjne ceny naszych usług. Jeśli planujecie wyjazd do Niemiec, już teraz zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Trasy z Legnicy do Berlina nasze busy pokonują regularnie, dlatego jesteśmy przekonani, że znajdziecie także dla siebie właściwą datę. 

Podróż do Niemiec nie musi być męcząca

Przejazd na trasie Berlin – Legnica to dość długa podróż. Nie oznacza to, że musi być męcząca. Jeśli postawisz na ofertę Mars Przewozy, wybierzesz profesjonalistów. Nie będziesz musiał sam prowadzić samochodu, a jednocześnie za Twoje bezpieczeństwo odpowiadać będzie firma, która ma wieloletnie doświadczenie w transporcie osób. To wszystko otrzymasz w atrakcyjnej cenie, dlatego zostaw samochód osobowy w Polsce, a do Niemiec wybierz się naszym busem!