Skip to main content

Busy Lubin Berlin

od 2014 roku

Mars Przewozy

Pracujesz w Niemczech? Masz tam rodzinę? A może wybierasz się za granicę w celach turystycznych? Nasza firma realizuje przewozy na trasie Lubin-Berlin nowoczesnymi, komfortowymi busami. Przejazdy odbywają się 7 dni w tygodniu, z adresu na adres. To elastyczna oferta, którą łatwo dopasujesz do swoich potrzeb. Zapewniamy wysoki poziom bezpieczeństwa, komfortu i atrakcyjne ceny. Aby zamówić busa na trasie Lubin-Berlin lub Berlin-Lubin, skorzystaj z formularza na stronie lub zadzwoń.

Przewozy Lubin-Berlin – dlaczego my?

Organizowane przez nas przewozy Lubin-Berlin są korzystnym rozwiązaniem. Z Mars Przewozy:

  • oszczędzasz czas – nie musisz dojeżdżać do miejsca zbiórki, bo odbierzemy Cię spod domu,
  • podróżujesz szybko i wygodnie – dysponujemy flotą nowoczesnych, 9-osobowych busów,
  • wyjeżdżasz, kiedy chcesz – busy Lubin-Berlin jeżdżą 7 dni w tygodniu,
  • nie musisz wydawać majątku na podróż – mamy przystępne ceny.

Najlepszym potwierdzeniem tych słów są opinie naszych klientów. Mówią same za siebie: przejazd Lubin-Berlin z Mars Przewozy to gwarancja pełnej satysfakcji.

Bezpiecznie i wygodnie – przejazd Lubin-Berlin w komfortowych warunkach

Przewóz osób busem kojarzy Ci się ze ściskiem i wieloma niedogodnościami? Nasza firma udowadnia, że nie musi tak być. Połączenia Lubin-Berlin są realizowane klimatyzowanymi pojazdami wyposażonymi w wygodne fotele, które zapewniają odpowiednią ilość miejsca na nogi. Dzięki temu nie musisz się martwić o komfort podczas podróży. Ze względu na dużą przestrzeń bagażową możesz zabrać ze sobą aż dwie walizki (o łącznej wadze 50 kg) i mały bagaż podręczny (5 kg). Trudno wyobrazić sobie lepsze warunki do pokonania trasy Lubin-Berlin – bus to naprawdę wygodna opcja.

Z Mars Przewozy nie musisz obawiać się ani o komfort, ani o bezpieczeństwo przewozu. Nasi kierowcy są nie tylko sympatyczni, ale przede wszystkim odpowiednio wykwalifikowani i doświadczeni. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług – oferujemy tanie busy do Niemiec, Holandii i Polski, w tym na trasie Berlin-Lubin.