Skip to main content

Busy Polkowice Berlin

od 2014 roku

Mars Przewozy

Szukasz firmy, która realizuje sprawny i bezpieczny transport na trasie Polkowice-Berlin? Jesteś we właściwym miejscu. Mars Przewozy oferuje przewóz osób z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski nowoczesnymi pojazdami typu bus przez 7 dni w tygodniu. Z nami dotrzesz pod wskazany adres szybko i w komfortowych warunkach. Zapewniamy wysoki poziom obsługi, atrakcyjne ceny i niezawodność w realizacji przewozów. Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza na stronie i zamów przejazd Polkowice-Berlin lub Berlin-Polkowice.

Polkowice-Berlin – bezpieczne przewozy z adresu na adres

Realizując przewozy Polkowice-Berlin dbamy o wysoki poziom bezpieczeństwa pasażerów. Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów, które cechują się świetnym stanem technicznym. Poddajemy je regularnym czynnościom serwisowym i modernizacyjnym, tak by zminimalizować ryzyko awarii. Dzięki temu masz pewność, że na trasie Polkowice-Berlin bus będzie w pełni sprawny.

Gwarancją bezpieczeństwa są jednak nie tylko busy jeżdżące na trasie Polkowice-Berlin. Mars Przewozy zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych kierowców zawodowych, którzy mają doświadczenie w realizacji przewozów. Podróże z naszą firmą są więc pozbawione ryzyka.

Połączenie Polkowice-Berlin – wygoda gwarantowana

Martwisz się o komfort podczas podróży do Niemiec? Niepotrzebnie. Połączenia Polkowice-Berlin i Berlin-Polkowice spełniają wysokie standardy w zakresie poziomu komfortu pasażerów. Podróżująć z nami, możesz liczyć na:

  • dużo miejsca na nogi,
  • wygodne, regulowane fotele z podłokietnikami,
  • sprawną i wydajną klimatyzację.

Jeśli chodzi o bagaż, każdy pasażer może zabrać do busa aż dwie torby o łącznej wadze do 50 kg i bagaż podręczny do 5 kg. Nie musisz więc obawiać się, że nie uda Ci się spakować wszystkich potrzebnych rzeczy.

W Mars Przewozy oferujemy tanie busy do Niemiec, Holandii i Polski. Realizujemy przewozy z adresu na adres, 7 dni w tygodniu. Nasza firma to sprawdzony i bezpieczny wybór – zapraszamy do rezerwacji.