Skip to main content

Busy Wrocław Berlin

od 2014 roku

Mars Przewozy

Dla wielu Polaków praca w Niemczech to szansa na większe zarobki. Nie powinno być zaskoczenia, że transport osób na trasie Wrocław Berlin to usługa ciesząca się niesłabnącą popularnością. Wybierając ofertę przygotowaną przez firmę Mars Przewozy masz pewność, że obsługą transportu zajmie się podmiot z wieloletnim doświadczeniem w branży. 

Obsługa transportu na trasie Wrocław – Berlin

Trasa Berlin - Wrocław to jedna z najchętniej wybieranych przez naszych klientów ofert. Kursują na niej kierowcy z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze transportu osobowego. Tym samym każdemu z klientów proponujemy najwyższą jakość usług. Do dyspozycji mamy wyłącznie wysokiej klasy busy, w pełni sprawne, nowoczesne, gwarantujące naszym klientom komfortową i bezpieczną podróż. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mars Przewozy. Mamy świadomość, że przewóz osób musi stać na najwyższym poziomie, by klienci byli zadowoleni z tego, jak są traktowani. 

Zadzwoń do nas, czekamy właśnie na Ciebie!

Atrakcyjne koszty podróży do Niemiec 

Wiemy, że oczekiwania klientów są wysokie, dlatego nie spoczywamy na laurach i stale pracujemy nad rozwojem. Z jednej strony udoskonalamy flotę naszych pojazdów, z drugiej pamiętamy, że klienci liczą na tanie busy do Niemiec.Pracujemy nad tym, by koszty wyjazdu z Mars Przewozy były jak najbardziej atrakcyjne. Jeśli jesteście zainteresowani przejazdem na trasie Wrocław – Berlin, zapraszamy na naszą stronę internetową. Można tam zapoznać się z cennikiem, zobaczyć, jaką flotą dysponujemy i z jaką częstotliwością podróżujemy do stolicy Niemiec. 

Wygodna podróż, bezproblemowy transport bagażu 

Jeśli wybierzesz naszą ofertę, masz pewność, że współpracujesz z firmą, która pamięta o klientach. Nie windujemy ceny, nie oczekujemy dodatkowych opłat za transport bagażu, aż do 50 kg. W naszych busach dbamy o komfort, dlatego to nowoczesne pojazdy z dostępną klimatyzacją dwustrefową, dla każdego pasażera fotel z podłokietnikiem oraz dużo miejsca na nogi. Dzięki temu dość długa podróż do Niemiec nie będzie obciążająca i męcząca. Za sterami zawsze będzie siedział doświadczony kierowca, z uprawnieniami do transportu osób. To kolejny plus, ponieważ nie będziesz musiał samodzielnie prowadzić pojazdu w trakcie długiej i męczącej podróży, a jednocześnie koszty busa będą znacznie niższe niż koszty związane z podróżą własnym samochodem. Dlatego, jeśli planujesz wyjazd do Niemiec, nie zwlekaj, już teraz zapoznaj się z tym, co oferujemy i wybierz termin na swój wyjazd.