Skip to main content

Busy Zgorzelec Berlin

od 2014 roku

Mars Przewozy

Busy Zgorzelec Berlin

Marzy Ci się wycieczka do Niemiec? Szczególnie stolica jest warta odwiedzenia! Przewóz na trasie Zgorzelec-Berlin zapewnia klientom Mars Przewozy. Jeśli zależy Ci na tym, by Twoja zagraniczna podróż zawsze przebiegała szybko i sprawnie, to koniecznie skorzystaj z naszych usług przewozowych.

Berlin-Zgorzelec – wyjątkowo komfortowa podróż

Mars Przewozy to firma oferująca bezpieczny oraz tani przewóz osób na różnych trasach – zarówno w Polsce, jak i w Holandii oraz Niemczech. Jednym z bardziej popularnych kierunków jest Zgorzelec-Berlin; bus do stolicy Niemiec odjeżdża cyklicznie i to w różnych. Łatwo jest więc dostosować swoje plany do tak elastycznego rozkładu jazdy. Co równie ważne, do dyspozycji klientów są nowoczesne i świetnie wyposażone pojazdy marki Ford Transit. To w pełni sprawne samochody, które przed każdą podróżą są sprawdzane przez mechaników. Dbamy o komfort naszych klientów i chcemy, by każda podróż była bezpieczna i komfortowa.

Nasze busy posiadają różne udogodnienia. Warto wymienić chociażby:

  • dużą przestrzeń na nogi,
  • regulowane fotele,
  • wygodne podłokietniki przy każdym fotelu,
  • możliwość włączenia klimatyzacji,
  • oświetlenie fotela.

Decydując się na podróż z naszą firmą przewozową masz pewność, że przebiegnie ona szybko i wygodnie. Możliwość wygodnego ułożenia ciała, miękkie fotele, a także lampka do ewentualnego czytania – czego chcieć więcej?

Tanie połączenia Zgorzelec-Berlin

Przewozy Zgorzelec-Berlin firmy Mars Przewozy to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto planuje wyjazd do stolicy Niemiec. Warto przy okazji dodać, że swoje przejazd Zgorzelec-Berlin dostępny jest nawet w nocy! Nie musisz praktycznie niczym się przejmować; zabierzemy Cię naszym busem spod Twojego domu i dostarczymy bezpośrednio pod wskazany adres. Zapraszamy – nasze tanie busy do Niemiec to gwarancja usług przewozowych najwyższej jakości.