Skip to main content

Busy z Rotterdamu do Polski

od 2014 roku

Mars Przewozy

Planujesz podróż busem z Holandii do Polski? Zadbaj o swój komfort podczas długiej jazdy i wybierz nasze busy z Rotterdamu do Polski. Dlaczego powinieneś wybrać właśnie tę propozycję przewozów osobowych? Ponieważ chcemy, by wygoda i bezpieczeństwo nabrały dla Ciebie nowego znaczenia. Z Mars Przewozy przekonasz się o naszym zaangażowaniu, punktualności, oraz trosce o Twoją satysfakcję z wyboru. Wierzymy, że gdy raz wybierzesz nasz transport – będziemy w przyszłości często jeździć razem. 

Przewóz osób Rotterdam – Twoja podróż, nasz priorytet

Twoja wygoda jest dla nas na pierwszym miejscu, sprawdź, co przewóz osób Rotterdam ma Ci do zaoferowania:

  • możliwość dostosowania ustawień fotela do własnych preferencji, co gwarantuje maksymalny komfort podczas długiej podróży,
  • dodatkowe wsparcie dla ramion dzięki podłokietnikom, co sprawia, że podróż staje się jeszcze bardziej relaksująca,
  • przestronne wnętrze umożliwia swobodne rozprostowanie nóg podczas podróży,
  • przyjemne warunki podróży dzięki klimatyzacji, która utrzymuje odpowiednią temperaturę przez całą drogę.

Busy z Rotterdamu – flota i kierowcy

Podczas długiej podróży powinieneś mieć pewność, że auto bezpiecznie przywiezie Cię do domu i rodziny. Nasza flota do przewozów Rotterdam składa się z samochodów Ford Transit, które są regularnie serwisowane. Pracownicy to kierowcy z dużym doświadczeniem, którzy doskonale znają specyfikę podróży na duże odległości. Możesz mieć zatem pewność, że będziesz pod profesjonalną opieką. Kierowcy w marsprzewozy.pl są poza tym kulturalni, uprzejmi i chętni do pomocy.

Dlaczego warto wybrać busy Rotterdam z marsprzewozy.pl

Dopasujemy się do Ciebie. Jeździmy w tracę Holandia – Polska codziennie! Poza tym sam wskażesz miejsce odbioru. Podjedziemy pod wskazany adres, dzięki czemu nie będziesz musiał przedzierać się z bagażami przez zatłoczone miasto. Nasz przewóz osób Rotterdam i busy Holandia – Polska to gwarancja wspaniałego podróżniczego doświadczenia. Niezależnie od tego, czy podróżujesz służbowo, czy prywatnie - z nami dotrzesz do celu na czas – bez stresu i w pełnym komforcie. Jeżeli na miejsce pobytu wybrałeś nie Rotterdam, a słynny Amsterdam po prostu pojedziesz busem Amsterdam – Polska.

Marsprzewozy.pl – zarezerwuj miejsce

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o ofercie lub zarezerwować swoje miejsce na pokładzie naszych busów. Twój wygodny przejazd door to door jest na wyciągnięcie ręki, a gdy zaczniesz myśleć o drodze powrotnej, sprawdź nasze przewozy do Holandii. W Mars Przewozy zawsze będziesz mile oczekiwanym gościem.