Nasza misja

Szanowni Państwo

Jeśli trafiliście do nas oznacza to z pewnością, że poszukujecie właśnie specjalistów od transportu międzynarodowego. Firma Mars Przewozy od początku swojej działalności kładzie nacisk na to, aby realizowane usługi transportowe utrzymane były na najwyższym poziomie. Gwarantujemy transport dokładnie pod wskazany przez Państwa adres. Wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie potwierdza uzyskana licencja na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego osób, a także certyfikat kompetencji zawodowych w tym zakresie.

Zgrany i wyszkolony zespół

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani, zawodowi kierowcy z bogatym doświadczeniem oraz praktyką w pokonywaniu tras do Niemiec, Danii czy Holandii. Busy znajdujące się w naszej flocie wyposażone są komfortowe siedzenia dedykowane, które podnoszą wygodę pasażerów i pozwalają na przyjemne oraz bezpieczne dotarcie do celu.

Zespół MARS Przewozy

Korzystne ceny oraz drobne upominki

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy korzystne ceny oraz drobne upominki. Korzystając z naszych usług zbierają Państwo również punkty lojalnościowe. Busy na trasie Holandia, Dania, Niemcy – Polska to oferta, która zawiera w sobie również ubezpieczenie dla pasażerów, nie tylko w formie standardowej, ale również w dodatkowych pakietach NW, nie tylko w kraju, ale również za granicą.

Certyfikaty i licencje

Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikat, certyfikat kompetencji zawodowych i licencje zgodnie z transportem międzynarodowym osób.