Skip to main content

Masz pytania?

Zadzwoń do nas!

+48 507 507 299

Nasza infolinia jest czynna codziennie od 8:00 do 20:00

Planujesz podróż busem? Sprawdź, ile miejsc jest dostępnych i wybierz odpowiedni pojazd!

Planujesz wyjazd i zależy Ci, by podróż przebiegła komfortowo? Jeśli wybrany przez Ciebie środek transportu to bus, sprawdź, ile miejsc jest dostępnych i jaki standard oferuje dany przewoźnik. Im mniej pasażerów i więcej udogodnień, tym mniejsze ryzyko zmęczenia podczas trasy. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, ile bus ma miejsc i dlaczego to świetna alternatywa dla innych pojazdów.

Co wpływa na komfort podróży?

Niezależnie od tego, o jakim środku transportu mówimy, jest kilka czynników, które wpływają na komfort podróżowania. Należą do nich m.in. rodzaj fotela i ilość miejsca na nogi. Twarde siedzenie, źle wyprofilowane oparcie i mocno ograniczona przestrzeń nie sprzyjają odpoczynkowi i mogą utrudniać zaśnięcie, a nawet powodować dolegliwości bólowe. To uciążliwe, zwłaszcza podczas dalekich, wielogodzinnych podróży.

Bardzo ważne są także udogodnienia dostępne w danym pojeździe. Do najważniejszych należą klimatyzacja i duża przestrzeń bagażowa. Wielu przewoźników oferuje też darmowe wi-fi.

Kolejną kwestią jest to, ile miejsc jest w busie czy autokarze. Im więcej osób podróżuje jednym pojazdem, tym w środku więcej się dzieje i jest głośniej. Jeśli cenisz sobie spokój i kameralne środki transportu, zdecydowanie polecamy busa. Zwróć uwagę na to, ile ma miejsc – najbardziej komfortowe są kilkuosobowe pojazdy. To dobry wybór dla osób, które nie lubią tłumów, podróżują z małymi dziećmi lub po prostu chcą odpocząć podczas jazdy.

Bus – ile ma miejsc?

Zastanawiasz się, czym od standardowego autobusu różni się bus i ile osób może pomieścić? Podstawową różnicą jest rozmiar – busy są mniejsze od autobusów i autokarów. Jeśli liczba pasażerów wraz z kierowcą pojazdu nie przekracza 9 osób, są one kwalifikowane jako samochody osobowe. To, ile miejsc w busie jest dostępnych, zależy jednak od konkretnego modelu. Na rynku można znaleźć 9-osobowe busy, a także pojazdy kilkunastoosobowe. Największe modele mogą pomieścić ponad 20 pasażerów – co wciąż stanowi dużo wygodniejsze rozwiązanie od podróży autokarem z kilkudziesięcioma innymi osobami.

Czy podróż busem jest komfortowa? Jeśli mówimy o stosunkowo nowym, niewielkim, czystym i dobrze wyposażonym pojeździe, to jak najbardziej tak. Przed rezerwacją miejsca warto więc zorientować się, jak wygląda flota danego przewoźnika oraz ile miejsc jest dostępnych w busie.

Ile miejsc jest w busie Mars Przewozy?

Planujesz podróż z Mars Przewozy i chcesz wiedzieć, ile osób może przewozić bus z naszej floty? Oddajemy do dyspozycji klientów nowoczesne pojazdy 9-osobowe, które zapewniają wysoki komfort podczas jazdy. Głównie są to busy marki Ford Transit, słynące ze swojej niezawodności. Dzięki temu, że są regularnie serwisowane, masz pewność, że przewóz osób z naszą firmą jest bezpieczny.

Pojazdy z naszej floty charakteryzują się dużą ilością miejsca na nogi i wygodnymi fotelami wyposażonymi w podłokietniki. Komfortu pasażerom dodaje klimatyzacja dwustrefowa, dzięki której nie ma obaw o zbyt wysoką czy niską temperaturę podczas podróży. Nasi klienci nie muszą też martwić się o mocno ograniczoną przestrzeń na bagaż – możesz zabrać ze sobą aż dwie walizki.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mars Przewozy. Organizujemy przewozy do Holandii, busy do Niemiec i transport do Polski – z adresu pod adres.